University of Pécs

Faculty of Humanities

 

EREDMÉNYEK

Printer-friendly versionPDF változat

Letöltés:
                    

EREDMÉNYEK

 

Elméleti  orvostudományok

Anatómia, morfológia I. tagozat

  1. helyezés:   Ujvári Balázs

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezető: Dr. Gaszner Balázs 

II. helyezés:   Szarvas Dóra

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezető: Dr. Rácz Éva 

 

II. helyezés:   Oli Jacobsen

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezető: Dr. Balogh Péter 

 

Magyar Anatómus Társaság és a Medicina könyvkiadó felajánlása:

                        Keller Dávid

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezető: Dr. Dobolyi Árpád

 

Magyar Idegtudományi Társaság felajánlása:

                        Kun Dániel

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Gaszner Balázs, Dr. Gaszner Tamás 

Anatómia, morfológia II. tagozat

  1. helyezés:   Pósfai Balázs

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezető: Dr. Nyiri Gábor 

II. helyezés:   Nagy Ákos

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Gaszner Balázs, Füredi Nóra

 

II. helyezés:   Ritók Adrienn

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezető: Dr. Gaál Botond

 

Magyar Anatómus Társaság és a Medicina könyvkiadó felajánlása:

                        Tóth András Sebestyén, Balogh Márton

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Zachar Gergely, Dr. Csillag András

 

Magyar Idegtudományi Társaság felajánlása:

                        Szegeczki Vince, Pálfi Andrea

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Juhász Tamás, Dr. Zákány Róza

 

Biofizika tagozat

 

  1. helyezés:   Gaszler Péter

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Bugyi Beáta, Vig Andrea Teréz 

 II. helyezés:   Martina Eszter

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Huberné Dr. Barkó Szilvia, Dr. Bódis Emőke, Szatmári Dávid

 

Különdíj:         Altorjay Áron Gellért

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezető: Dr. Kellermayer Miklós Sándor Zoltán

 

Bioinformatika, számítógépes modellezés tagozat

 

  1. helyezés:   Góg István

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Szigeti Krisztián, Dr. Osváth Szabolcs 

II. helyezés:   Taisz István

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Gregory Jefferis, Dr. Davi Bock

 

II. helyezés:   Harmouche Ahmed

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezető: Dr. Tóth Arnold

 

Különdíj:         Bogár Péter Zoltán

                            Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                            Témavezetők: Dr. Kiss István, Dr. Maróti Péter

Biokémia I. tagozat

 

  1. helyezés:   Aczél Dóra

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Turu Gábor, Dr. Tóth András 

 II. helyezés:   Ritz Roxána, Sóti András László

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Kovács Krisztina, Dr. Kiss Tamás

 

Különdíj:          Csitkovics Vivien, Dajka Dalma, Kovács Mónika Gabriella

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Sárközy Márta, Dr. Kahán Zsuzsanna, Dr. Csont Tamás

 

Biokémia II. tagozat

 

  1. helyezés:   Porkoláb Edit

                        Debreceni Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Tóth Attila, Dr. Csípő Tamás

 II. helyezés:   Fésűs Luca, Vajk Dóra

             

Semmelweis Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

             

 

Témavezetők: Dr. Csala Miklós, Dr. Mészáros Tamás

Különdíj:  

Óvári Tímea

             

Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

             

 

Témavezetők: Dr. Haracska Lajos

Különdíj:  

Sváb Gergely 

             

Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar 

             

 

Témavezetők:  Dr. Tretter László, Dr. Horváth Gergő

Elektrofiziológia tagozat

 

  1. helyezés és Elektrofiziológiai Társaság felajánlása:          

                        Gaál Szabolcs Máté

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Szántó G. Tibor, Dr. Panyi György

 II. helyezés:   Visnyovszki Ádám

                            Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                            Témavezető: Dr. Ördög Balázs 

Különdíj:         Papp Noémi

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Bagdy György, Kalmárné Dr. Vas Szilvia

 

Magyar Idegtudományi Társaság felajánlása:

                        Krause Sándor, Fekete Eszter 

                        Szegedi Tudományegyetem, Természettudományi és Informatikai Kar 

                        Témavezetők: Dr. Must Anita, Németh Viola Luca,  Dr. Vécsei László 

 

Élettan, kórélettan I. tagozat

 

  1. helyezés:   Garcia Bacelar Ana, Ónodi Ádám, Stumpf Csaba

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Mezei Zsófia, Dr. Ónody Rita, Dr. Rajda Cecília 

 II. helyezés:   Szilveszter Kata

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Németh Tamás, Dr. Mócsai Attila 

 

Különdíj:         Garay Dávid, Ibos Katalin Eszter

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezető: Dr. Csabafi Krisztina 

 

Idegtudományi Centrum felajánlása:

                         Polyák Tímea

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Bódi Beáta, Dr. Papp Zoltán

 

Élettan, kórélettan II. tagozat

 

  1. helyezés:   Oláh Nikolett

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Tóth Attila, Dr. Csípő Tamás 

 II. helyezés:   Madácsy Tamara

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Maléth József, Dr. Hegyi Péter 

 

Különdíj:         Nagy Attila Gábor

                            Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                            Témavezetők: Dr. Szakadáti Gyöngyi, Dr. Balla András 

Idegtudományi Centrum felajánlása:

                        Szakács Zsolt

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Balaskó Márta, Dr. Rostás Ildikó

 

Élettan, kórélettan III. tagozat

 

  1. helyezés:   M. Tóth Orsolya, Szepes Borbála Éva, Tóth Réka

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Farkas Eszter, Menyhárt Ákos, Dr. Bari Ferenc 

 II. helyezés:   Dybvig Ane Stensones, Marosi Gabriella

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Kiss Levente, Dr. Ruisanchez Éva

 

Különdíj:         Ibos Katalin Eszter, Jakus Petra, Rácz Zsombor                  Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Csabafi Krisztina, Dr. Szakács Júlia

 

Idegtudományi Centrum felajánlása:

                        Stumpf Csaba

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Mezei Zsófia, Dr. Rajda Cecilia

 

Élettan, kórélettan IV. tagozat

 

  1. helyezés:   Csüllög Dóra 

                        Debreceni Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar                     

                        Témavezetők: Bódi Beáta, Dr. Papp Zoltán 

 II. helyezés:   Kovács Mónika Gabriella 

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar                        

                        Témavezetők: Dr. Benyó Zoltán, Dr. Dancs Péter Tibor 

 

Különdíj és a prezentáló előadónak a Magyar Idegtudományi Társaság felajánlása:               

                        Pagáts Rebeka, Csernela Zsófia 

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Balaskó Márta, Dr. Tenk Judit

 

Medicina Könyvkiadó felajánlása: 

                        Molnár Péter, Borbás Zsófia 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                 

                        Semmelweis Egyetem, Gyógyszerésztudományi Kar 

                        Témavezetők: Dr. Benyó Zoltán, Dr. Dér Bálint

 

Élettan, kórélettan V. tagozat

 

  1. helyezés:   Tóth Lilla Mária 

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar                        

                        Témavezetők: Dr. Domoki Ferenc, Dr. Németh János  

 II. helyezés:   Kerkovits Nóra Melinda 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                 

                        Témavezetők: Dr. Benyó Zoltán, Dr. Dancs Péter Tibor 

 

Különdíj:         Török Viktória, Váczi Sándor, Ónodi Ádám 

Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar; Pécsi

                                Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar                         

Témavezető: Dr. Mezei Zsófia

 

Élettan, kórélettan VI. tagozat

 

  1. helyezés:   Tamás Judit

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Bódi Beáta, Dr. Papp Zoltán 

 II. helyezés:   Móré Dorottya, Panta Cecília Rita

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Benyó Zoltán, Dr. Ruisanchez Éva 

 

Különdíj:         Dhanisha Jayesh Trivedi, Muhannad Rafea Ahmed,  Tae Hyung Kim

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Csabafi Krisztina, Dr. Szakács Júlia

 

Idegtudományi Centrum felajánlása:

                        Kiss Nóra Ágnes, Kovács Róbert

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Sárközy Márta, Dr. Kahán Zsuzsanna, Dr. Csont Tamás Farmakológia tagozat

 

  1. helyezés:   Kálmándi Rita Angéla 

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                     

                        Témavezető: Dr. Pénzes-Daku Krisztina 

 II. helyezés:   Kántás Boglárka 

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar                             

                        Témavezetők: Dr. Helyes Zsuzsanna, Dr. Borbély Éva, Dr. Hunyady Ágnes

 

II. helyezés:   Vincze Anna 

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar                        

                         Témavezetők: Dr. Gáspár Renáta, Dr. Vécsei László, Dr. Csont Tamás 

 

Magyar Farmakológus Társaság felajánlása:

                        Hantosi Dóra 

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar                        

                         Témavezetők: Dr. Deli Mária, Dr. Veszelka Szilvia

 

Fejlődésbiológia tagozat

 

  1. helyezés:   Hiura Tokio

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Görbe Anikó, Szántai Ágnes, 

                        Dr. Kobolák Julianna

 II. helyezés:   Pánczél Áron

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Erdélyi András, Dr. Mócsai Attila

 

Magyar Anatómus Társaság és a Medicina Könyvkiadó felajánlása:  Kerti Ádám, Hadházi Dorottya

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Mészár Zoltán, Dr. Szücs Péter

 

Genetika, genomika I. tagozat

 

  1. helyezés:   Karkas Réka

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar         Témavezetők: Dr. Mátés Lajos, Hudoba Liza

II. helyezés:   Gál Zsófia

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezető: Dr. Szalai Csaba 

 

III. helyezés:   Nagy Flóra

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezető: Dr. Bálint Bálint László 

 

Különdíj:         Egyed Bálint

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Kovács Gábor, Félné Dr. Semsei Ágnes

 

Genetika, genomika II. tagozat

 

  1. helyezés:   Nagy Nikolett 

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                     

                         Témavezető: Dr. Szilágyi-Bónizs Melinda 

 II. helyezés:   Tóth Dávid 

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar                        

                        Témavezető: Dr. Szabad János 

 

Különdíj:          Óvári Tímea 

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar                        

                        Témavezetők: Dr. Haracska Lajos, Dr. Enyedi Márton

 

Gyulladás tagozat

 

  1. helyezés:   Tóth Lilla

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Kása Orsolya, Dr. Mócsai Attila 

 II. helyezés:   Adámy András

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar                          Témavezetők: Dr. Helyes Zsuzsanna, Dr. Scheich Bálint, 

                        Bencze Noémi

 

Különdíj:         Belák Mátyás

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                            Témavezetők: Dr. Horváth Ádám, Dr. Helyes Zsuzsanna

Jelátvitel tagozat

 

  1. helyezés:   Panta Cecília Rita

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Benyó Zoltán, Dr. Ruisanchez Éva

 II. helyezés:   Hawchar Fatime, Vincze Anna

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Gáspár Renáta, Dr. Csont Tamás 

 

Különdíj:         Király Nikolett

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezető: Dr. Boratkó Anita

 

Kísérletes immunológia tagozat

 

  1. helyezés:   Bencze Dóra 

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                     

                        Témavezetők: Dr. Lányi Árpád, Dr. Agod Zsófia

 II. helyezés:   Békés Márta 

                        Semmelweis Egyetem, Gyógyszerésztudományi Kar                                     

                        Témavezetők: Dr. Tamási Viola, Dr. Buzás Edit 

 

Különdíj:         Moon Hyelim 

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                     

                        Témavezetők: Dr. Bácsi Attila, Dr. Pázmándi Kitti

 

Magyar Immunológiai Társaság felajánlása:

                        Németh Zsuzsanna 

                        Eötvös Lóránd Tudományegyetem, Természettudományi Kar                       

                        Témavezetők: Dr. Cervenak László, Schwaner Endre

 

Kísérletes mikrobiológia I. tagozat

 

  1. helyezés:    Hargitai Renáta Nóra 

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar                             

                        Témavezetők: Dr. Reuter Gábor, Dr. Pankovics Péter 

 II. helyezés:   Szabó Orsolya 

            Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                           Témavezető: Dr. Kocsis Béla 

Különdíj:         Nagy Zsófia 

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                     

                         Témavezető: Dr. Szarka Krisztina 

 

Magyar Mikrobiológiai Társaság felajánlása:

                        Paróczai Dóra 

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar                        

                        Témavezető: Dr. Burián Katalin

 

Kísérletes mikrobiológia II. tagozat

 

  1. helyezés:    Trojnár Eszter 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                 

                         Témavezetők: Dr. Angela Melton-Celsa, Dr. Alison O.Brien 

 II. helyezés:   Fülöp Barbara 

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar                             

                         Témavezető: Dr. Melegh Szilvia 

 

Különdíj:         Stewart Queen Osarumwense 

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                     

                        Témavezető: Dr. Antal-Szalmás Péter 

 

Magyar Mikrobiológiai Társaság felajánlása:

                        Vadász Gergő 

                        Állatorvostudományi Egyetem                                                                        

                         Témavezetők: Dr. Benkő Mária, Tarján Zoltán

 

Kísérletes neurológia tagozat

 

  1. helyezés:   Ábel József, Antal Veronika

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Reglődi Dóra, Dr. Pál Endre, Dr. Bánki Eszter

 II. helyezés:   Szöllősi Dávid, Tóth László

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Kálmán Mihály, Kis Petik Katalin 

 

III. helyezés:   Császár András

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                            Témavezetők: Dr. Tamás Andrea, Dr. Jüngling Adél

Magyar Neurológiai Társaság felajánlása:   

                        M. Tóth Orsolya, Szepes Borbála Éva

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Menyhárt Ákos, Dr. Farkas Eszter, Dr. Bari Ferenc

 

Magyar Idegtudományi Társaság felajánlása:              

                        Pálvölgyi Laura

                        Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és 

                        Informatikai Kar

                        Témavezetők: Dr. Jancsó Gábor, Dr. Sántha Péter, 

                        Dr. Oszlács Orsolya

 

Kísérletes sebészet I. tagozat

 

  1. helyezés:   Bencsics Máté, Illés Kristóf

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Szijártó Attila, Dr. Fülöp András

 II. helyezés:   Varga Gábor

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Magyar Zsuzsanna, Dr. Németh Norbert

 

Különdíj:         Kovács Kristóf, Illés Kristóf 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Szijártó Attila, Dr. Fülöp András

 

Kísérletes sebészet II. tagozat

 

  1. helyezés:   Szabó Balázs 

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                     

                        Témavezetők: Dr. Németh Norbert, Dr. Furka István 

 II. helyezés és a Magyar Sebész Társaság Kísérletes Sebészeti Szekciójának felajánlása:  

                        Sayour Alex Ali, Barta Bálint András 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                 

                         Témavezetők: Dr. Radovits Tamás, Dr. Benke Kálmán 

 

Különdíj:         Varga Dávid, Polácska Nikolett, Piedl Zita 

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar                        

                        Témavezetők: Dr. Kaszaki József, Dr. Németh Márton

 

 

Molekuláris biológia tagozat

 

  1. helyezés:   Szabó Krisztina

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezető: Dr. Farkas Ilona

 II. helyezés:   Czétány Péter

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Horváth Gabriella, Dr. Opper Balázs

 

Különdíj:         Ujhelyi Balázs 

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezető: Dr. Balla József

 

Molekuláris-celluláris farmakológia és élettan tagozat

 

  1. helyezés:   Pasitka Jonatán

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Lukács András, Dr. Grama László 

 II. helyezés:   Katona Tamás

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezető: Dr. Vereb György 

 

Különdíj:         Rehó Bálint

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezető: Dr. Vámosi György 

 

Magyar Farmakológiai Társaság felajánlása: 

                        Ármós Richárd Levente, Varga Bence Kálmán

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Riba Pál, Dr. Al-Khrasani Mahmoud

 

Sejtbiológia, sejtélettan tagozat

 

  1. helyezés:   Krausz Máté

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Pállinger Éva, Dr. Láng Orsolya

 II. helyezés:   Gyöngy Zsuzsanna

                            Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                            Témavezető: Dr. Goda Katalin

Különdíj:         Orosz Tünde

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezető: Dr. Nagy Béla

 

Magyar Mikroszkópos Társaság felajánlása:

                        Rácz Réka

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Gulyás Gergő, Dr. Várnai Péter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klinikai  orvostudományok

 

Endokrinológia és anyagcsere tagozat

 

  1. helyezés:   Szentpéteri Anna  

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Grolmusz Vince Kornél, Dr. Patócs Attila 

 II. helyezés:   Herczeg Vivien

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezető: Dr. Tóth-Heyn Péter

 

Különdíj:         Répás Péter

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Butz Henriett, Dr. Patócs Attila

 

Magyar Endokrinológiai és Anyagcsere Társaság felajánlása:

                        Vadler Réka

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Doleschall Márton, Dr. Patócs Attila

 

Gasztroenterológia I. tagozat

 

  1. helyezés és a Magyar  Gasztroenterológiai Társaság felajánlása: 

                        Kocsmár Éva 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                 

                        Témavezetők: Dr. Lotz Gábor, Dr. Kiss András 

 II. helyezés:   Kébel Zsófia 

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                     

                         Témavezető: Dr. Palatka Károly 

 

Különdíj:         Kiss Fanni Júlia, Székely Anna Krisztina 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem,                                    

                         Villamosmérnöki és Informatikai Kar

                        Témavezetők: Dr. Veres Dániel Sándor, Dr. Szigeti Krisztián Gasztroenterológia II. tagozat

 

  1. helyezés:   Szakács Zsolt

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Balaskó Márta, Dr. Bajor Judit

 II. helyezés:   Veres-Székely Apor

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezető: Dr. Vannay Ádám 

 

Különdíj:         Suga Boglárka

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezető: Dr. Papp Mária

 

Gyermekgyógyászat tagozat

 

  1. helyezés:   Élő Zsuzsanna Mónika, Lamboy Lilla 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                 

                        Témavezetők: Dr. Kovács Kata, Dr. Jermendy Ágnes 

 II. helyezés:   Trojnár Dóra 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                 

                         Témavezetők: Dr. Kassa Csaba, Dr. Kriván Gergely 

 

II. helyezés:     Révész Szabina

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezető: Dr. Szegedi István

 

Különdíj:         Becsei Dóra 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                 

                        Témavezető: Dr. Bókay János

 

Magyar Gyermekgyógyászok Társaságának felajánlása:

                        Sándor Eszter 

                         Marosvásárhelyi Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetem                                    

                        Témavezetők: Dr. Méder Ünőke

 

 

 

 

 

 

Infektológia tagozat

 

  1. helyezés:   Faragó Helga, Cseh Petra 

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar                        

                        Témavezetők: Dr. Pető Zoltán, Dr. Erdélyi Péter

 II. helyezés:   Fekete-Győr Alexandra, Pap Zsófia 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                 

                        Témavezető: Dr. Zima Endre 

 

Különdíj:         Hamarics Zsófia 

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar                             

                        Témavezetők: Dr. Reuter Gábor, Boros Ákos

 

Magyar Infektológiai és Klinikai Mikrobiológiai Társaság felajánlása:

                        Erdős Fruzsina 

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                     

                         Témavezető: Dr. Balázs Gergely 

 

Kristály Franciska Margit

Marosvásárhelyi Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetem

                        Témavezető: Dr. Zaharia-Kézdi Erzsébet Iringó 

 

                        Kanász Noémi 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar 

                         Témavezetők: Dr. Szabó Marcell, Dr. Darvas Katalin

 

Kardiovaszkuláris medicina I. tagozat

 

  1. helyezés:   Szögi Emese

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Csanádi Zoltán, Dr. Nagy-Baló Edina 

 II. helyezés:   Dr. Ruppert Mihály, Sayour Alex Ali

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Radovits Tamás, Dr. Szabó Gábor

 

Különdíj:         Simon Péter

                        Szegei Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

Témavezetők: Dr. Bencsik Péter, Dr. Kiss Krisztina

Különdíj:         Barta Bálint András, Sayour Alex Ali 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                 

                        Témavezetők: Dr. Radovits Tamás, Dr. Mátyás Csaba

 

Magyar Kardiológusok Társaságának felajánlása:

                        Schönfeld Kristóf

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Horváth Iván, Dr. Szokodi István, 

                        Dr. Ferdinandy Péter

 

Kardiovaszkuláris medicina II. tagozat

 

  1. helyezés:   Doan Nang Khai, Skoda Réka

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Becker Dávid, Dr. Dinya Elek 

 II. helyezés:   Braun Szilveszter Márton, Meltzer Anna 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Kovács Attila, Dr. Radovits Tamás 

 

Különdíj:         Csiszár Beáta, Kozma Nóra

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Késmárky Gábor, Dr. Kovács Dávid 

 

Magyar Kardiológusok Társaságának felajánlása:

                        Dohy Zsófia, Szima Mármarosi Eszter

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Vágó Hajnalka, Dr. Czimbalmos Csilla

 

Kardiovaszkuláris medicina III. tagozat

 

  1. helyezés:   Simon Judit, Drobni Zsófia Dóra 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Maurovich-Horvat Pál, Dr. Kolossváry Márton

 II. helyezés:   Makkos András

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Baranyai Tamás, Dr. Giricz Zoltán

 

Különdíj:         Kocsmár Ildikó, Vattay Borbála

Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

Károlyi Mihály, Maurovich-Horvat Pál  Magyar Kardiológusok Társaságának felajánlása:

                        Üveges Áron

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezető: Dr. Kőszegi Zsolt

 

Kardiovaszkuláris medicina IV. tagozat

 

  1. helyezés:   Merkely Petra 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                 

                        Témavezetők: Dr. Várbíró Szabolcs, Dr. Nádasy György 

 II. helyezés:   Schwertner Walter Richard, Bojtár Zsüliet 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                T

                         Témavezetők: Dr. Kosztin Annamária, Dr. Merkely Béla

 

Különdíj:          Szima-Mármarosi Eszter, Szabó Liliána Erzsébet 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                 

                        Témavezetők: Dr. Vágó Hajnalka, Dr. Csécs Ibolya 

 

Magyar Kardiológusok Társaságának felajánlása:

                        Vértes Vivien 

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar                             

                        Témavezető: Dr. Faludi Réka

 

Kardiovaszkuláris medicina V. tagozat

 

  1. helyezés:   Makkos András, Onódi Zsófia

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Baranyai Tamás, Dr. Giricz Zoltán

 II. helyezés:   Dohy Zsófia, Horváth Beáta

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Vágó Hajnalka, Dr. Csécs Ibolya 

 

Különdíj:         Tokodi Márton, Farkas Ferenc Balázs

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Kovács Attila, Dr. Assabiny Alexandra 

 

Magyar Kardiológusok Társaságának felajánlása:

                            Kuthi Luca Katalin

Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                                                                        Csanádi Zoltán,       Hajas Orsolya

Képalkotás és nukleáris diagnosztika I. tagozat

 

  1. helyezés:   Bicskó Réka Ráhel

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezető: Dr. Gergely Lajos

 II. helyezés:   Bencze Gábor Tamás

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Szukits Sándor, Dr. Kékkői László

 

Különdíj:         Vass Alexandra

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezető: Dr. Balkay László

 

Magyar Orvostudományi Nukleáris Társaság felajánlása:   

                        Gyuricza Barbara

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezető: Dr. Fekete Anikó

 

Képalkotás és nukleáris diagnosztika II. Tagozat

 

  1. helyezés:   Szöllősi Dávid

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Veres Dániel, Dr. Szigeti Krisztián

 II. helyezés:   Környei Bálint Soma

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Tóth Arnold, Dr. Schwarcz Attila

 

Különdíj:         Barsi Ádám

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Nemes Attila, Dr. Kalapos Anita

 

Klinikai immunológia, reumatológia, bőrgyógyászat tagozat

 

  1. helyezés:   Úr Franciska Eszter

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezető: Dr. Gáspár Krisztián

 II. helyezés:   Pákozdy Krisztina Lili

Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                                                                        Szegedi Andrea,       Gáspár Krisztián

II. helyezés:   Rózsa Petra

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezető: Dr. Kis Erika

 

Különdíj:         Lóczi Linda

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Bagoly Zsuzsa, Dr. Tóth Noémi Klára

 

Magyar Dermatológiai Társulat felajánlása:  

                        Barta Barbara Alexandra

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezetők: Dr. Szegedi Andrea, Dr. Gáspár Krisztián

 

Magyar Immunológiai Társaság felajánlása:

                        Vincze Anett

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                        Témavezető: Dr. Griger Zoltán

 

Magyar Reumatológusok Egyesületének felajánlása:              

                        Kiss Zsuzsanna Emese

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

                         Témavezetők: Dr. Bálint Péter Vince, Dr. Kővári Eszter

 

Laboratóriumi medicina tagozat

 

  1. helyezés:   Deák Ivett 

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                     

                        Témavezetők: Dr. Kappelmayer János, Dr. Hudák Renáta 

 II. helyezés:   Ragán Dániel 

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar                             

                        Témavezetők: Dr. Kustán Péter, Dr. Mühl Diána 

 

Különdíj:         Gonda Judit 

                        Semmelweis Egyetem, Gyógyszerésztudományi Kar                                     

                        Témavezető: Dr. Róna Kálmán 

 

Magyar Laboratóriumi Diagnosztikai Társaság felajánlása:

                        Doleschall Anna Dorottya 

                                Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                 

Témavezetők: Mészáros Tamás, Szeitner Zsuzsanna

 

 

 

Neurológia tagozat

 

 

 

  1. helyezés:   Horváth Klaudia 

 

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar                        

 

                        Témavezetők: Dr. Füvesi Judit 

 

 II. helyezés:   Fodor Zsuzsanna 

 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                 

 

                        Témavezetők: Dr. Csukly Gábor, Dr. Szabó Ádám György 

 

 

 

Különdíj:         Rácz Frigyes Sámuel 

 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                 

 

                        Témavezetők: Dr. Eke András, Dr. Mukli Péter 

 

 

 

Különdíj és a Magyar Neurológiai Társaság felajánlása:

 

                        Bernáth Dávid Róbert 

 

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                     

 

                        Témavezető: Dr. Csépány Tünde

 

 

 

Onkológia I. tagozat

 

 

 

  1. helyezés:   Kiss Richárd

 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

                        Témavezető: Dr. Bödör Csaba 

 

 II. helyezés:   Kolostyák Zsuzsanna

 

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

                        Témavezetők: Dr. Nagy László, Simándi Zoltán

 

 

 

Különdíj:         Felkai Luca

 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

                         Témavezetők: Dr. Csóka Monika, Dr. Garami Miklós

 

 

 

Onkológia II. tagozat

 

 

 

  1. helyezés:   Szuna Kitti

 

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

                        Témavezető: Dr. Simon Zsófia 

 

 II. helyezés:   Vass Réka Anna

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

                             Témavezetők: Dr. Kovács Krisztina, Dr. Tamás Andrea, Dr. Boronkai Árpád

 

Különdíj:         Igaz Nóra, Szőke Krisztina

 

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

                         Témavezetők: Kovács Dávid, Dr. Csontné Dr. Kiricsi Mónika

 

 

 

Patológia I. tagozat

 

 

 

  1. helyezés:   Burján Adrienn

 

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

                        Témavezető: Dr. Kajtár Béla 

 

 II. helyezés:   Boha Zsófia

 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

                        Témavezető: Dr. Bödör Csaba 

 

 

 

Különdíj:         Némedi Réka, Urbán Dániel

 

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

                         Témavezetők: Dr. Zombori Tamás, Dr. Tiszlavicz László

 

 

 

Magyar Pathológus Társaság felajánlása:

 

                         Csűri Tamás Dániel

 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

                        Témavezetők: Dr. Reiniger Lilla, Dr. Paku Sándor

 

 

 

PTE-KK Pathológiai Intézet felajánlása:

 

                        Deák Péter

 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

                        Témavezetők: Dr. Reiniger Lilla, Dr. Paku Sándor

 

 

 

Patológia II. tagozat

 

 

 

  1. helyezés:   Fésüs Viktória 

 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                 

 

                        Témavezetők: Dr. Bödör Csaba 

 

 II. helyezés:   Ott Virág 

 

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar                             

 

                         Témavezetők: Dr. Fülöp Balázs Dániel, Dr. Tamás Andrea

 

 

 

Különdíj:         Pósfai Boglárka, Jenei Alex 

 

                                Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar                        

 

Témavezetők: Dr. Kuthi Levente, Dr. Iványi Béla

 

IAP Magyar Divíziója felajánlása:

 

                        Lengyel Anna, Pinti Éva 

 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                 

 

                        Témavezető: Dr. Haltrich Irén

 

 

 

Pszichiátria tagozat

 

 

 

  1. helyezés és a Magyar Pszichiátriai Társaság felajánlása:                           Sebe Barbara 

 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                 

 

                         Témavezető: Dr. Csukly Gábor, Dr. Marosi Csilla 

 

 II. helyezés és a Magyar Pszichiátriai Társaság felajánlása:      Virág Diána 

 

                        Debreceni Egyetem, Népegészségügyi Kar                 

 

                        Témavezető: Dr. Kuritárné Dr. Szabó Ildikó 

 

 

 

Magyar Pszichiátriai Társaság felajánlása:

 

                        Molnár Rebeka, Zöld Bálint 

 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar 

 

                         Témavezető: Dr. Réthelyi János

 

 

 

Jakab Irén Alapítvány felajánlása:  

 

                        Déri Judit 

 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar 

 

                         Témavezető: Dr. Simon Lajos, Dr. Berán Eszter

 

 

 

                        Elekes Andrea Henrietta, Dr. Molnár Ádám 

 

                         Marosvásárhelyi Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetem                                    

 

                         Témavezető:  Dr. Szatmári Szabolcs, Dr. Szabó Mónika

 

 

 

Pulmonológia tagozat

 

 

 

  1. helyezés:   Kelemen Ágnes, Zakariás Sára 

 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

                        Témavezető: Dr. Lázár Zsófia 

 

 II. helyezés:   Vigh Edit

 

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

                        Témavezetők: Dr. Babik Barna, Dr. Peták Ferenc, Dr. Südy Roberta  Különdíj:               Fekete Dorottya

 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

                        Témavezető: Dr. Bohács Anikó

 

 

 

Magyar Tüdőgyógyász Társaság felajánlása:

 

                        Bárczi Enikő

 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

                         Témavezetők: Dr. Müller Veronika, Dr. Tárnoki Ádám Domonkos

 

 

 

                        Tari Zsófia

 

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

                         Témavezetők: Dr. Babik Barna, Dr. Balogh Ádám,  Dr. Peták Ferenc

 

 

 

Szemészet tagozat

 

 

 

  1. helyezés:   Okos Andrea 

 

                        Debreceni Egyetem, Gyógyszerésztudományi Kar                                         

 

                        Témavezetők: Dr. Oláh Gábor, Prof. Dr. Halmos Gábor 

 

 II. helyezés:   Magyar Márton 

 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                 

 

                         Témavezetők: Dr. Szepessy Zsuzsanna, Dr. L. Kiss Anna 

 

 

 

Különdíj:         Hassan Jasmin 

 

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                     

 

                        Témavezető: Dr. Módis László

 

 

 

Magyar Szemorvos Társaság felajánlása:

 

                        Mayer Flóra 

 

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar                             

 

                         Témavezetők: Dr. Werling Dóra, Váczy Alexandra, 

 

                        Dr. Atlasz Tamás 

 

 

 

Szabó Ágota 

 

Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar 

 

Témavezető: Dr. Holló Gábor

 

 

 

Szülészet-nőgyógyászat tagozat

 

 

 

  1. helyezés:   Vass Réka Anna 

 

                            Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar                             

 

                        Témavezetők: Dr. Tamás Andrea, Dr. Polgár Beáta

 

II. helyezés:   Hacker Olívia, Markovits Júlia 

 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                 

 

                        Témavezető: Dr. Galamb Ádám 

 

 

 

Különdíj:         Papp Éva Katinka, Báthori Ágnes 

 

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                     

 

                        Témavezető: Dr. Jakab Attila 

 

 

 

Medicina Könyvkiadó felajánlása:

 

                        Ilyés Ágnes 

 

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                     

 

                         Témavezető: Dr. Deli Tamás

 

 

 

Urológia tagozat

 

 

 

  1. helyezés:   Horváth Anna Csenge 

 

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar                             

 

                        Témavezetők: Dr. Pusztai Csaba, Dr. Szántó Árpád 

 

 II. helyezés:   Keszthelyi Márton 

 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                 

 

                        Témavezető: Dr. Kopa Zsolt 

 

 

 

Különdíj:         Béres Bence 

 

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar                             

 

                        Témavezetők: Dr. Szántó Árpád, Dr. Horváth Bálint 

 

 

 

Magyar Urológus Társaság felajánlása:

 

                        Czétány Péter 

 

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar                                                   Témavezetők: Dr. Sarlós Donát Péter, Dr. Pusztai Csaba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Operatív  orvostudományok

 

 

 

Aneszteziológia, intenzív terápia I. tagozat

 

 

 

  1. helyezés:    Rozanovic Martin

 

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

                        Témavezetők: Dr. Loibl Csaba, Dr. Csontos Csaba

 

 II. helyezés:   Szántó Dorottya

 

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

                         Témavezetők: Dr. Molnár Csilla

 

 

 

Különdíj:         Bozsó Noémi, Balog Dóra 

 

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

                         Témavezetők: Dr. Varga Gabriella, Dr. Érces Dániel, 

 

                        Dr. Szűcs Szilárd

 

 

 

Magyar Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Társaság felajánlása:

 

                         Farkas Tamás

 

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

                        Témavezetők: Dr. Asztalos László, Dr. Pongrácz Adrienn

 

 

 

Aneszteziológia, intenzív terápia II. tagozat

 

 

 

  1. helyezés:   Molnár Valéria 

 

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar             

 

                        Témavezetők: Dr. Pongrácz Adrienn, Dr. Nemes Réka 

 

 II. helyezés:   Vigh Edit 

 

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar                        

 

                        Témavezetők: Dr. Babik Barna, Dr. Peták Ferenc, Dr. Fodor H. Gergely

 

 

 

Különdíj:         Sás Valentin 

 

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar                        

 

                        Témavezetők: Dr. Babik Barna, Dr. Balogh Ádám László, Dr. Peták Ferenc

 

 

 

Magyar Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Társaság felajánlása:

 

                        Lukács Fanni 

 

Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar 

 

Témavezető: Dr. Székely Andrea

 

 

 

 

 

Fül-orr-gégészet, fej-nyak sebészet tagozat

 

 

 

  1. helyezés:   Dabasi Lóránd

 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar 

 

                        Témavezetők: Dr. Bogdán Sándor, Dr. Vág János 

 

 II. helyezés:   Bölcsföldi T. Barbara 

 

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar 

 

                        Témavezető: Dr. Szanyi István 

 

 

 

Különdíj és a Magyar Fül-, Orr-, Gége és Fej-, Nyaksebész Orvosok Egyesületének felajánlása:    

 

                        Kator Viktória 

 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                     

 

Témavezetők: Dr. Rezek Ödön, Dr. Nemeskéri Ágnes

 

 

 

Ortopédia és traumatológia tagozat

 

 

 

  1. helyezés:   József Kristóf, Niklai Bálint

 

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar 

 

                         Témavezetők: Dr. Tunyogi Csapó Miklós, Dr. Schlégl Ádám 

 

 II. helyezés:   Gurdon István Tas 

 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar 

 

                         Témavezető: Dr. Szokoly Miklós

 

 

 

Különdíj:         Biczó Ádám 

 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                     

 

Témavezető: Dr. Lazáry Áron

 

 

 

Sebészet I. tagozat

 

 

 

  1. helyezés:   Vas Márton Árpád

 

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar 

 

                        Témavezetők: Dr. Paszt Attila, Dr. Lázár György

 

 II. helyezés:   Dávidovics Kata 

 

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar  

 

                        Témavezető: Dr. Vajda Péter

 

 

 

Különdíj:         Altorjay István Tibor 

 

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                         

 

Témavezető: Dr. Fagyas Miklós

 

Sebészet II. tagozat

 

 

 

  1. helyezés:   Zsoldos Gréta

 

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar 

 

                        Témavezetők: Dr. Józsa Gergő, Dr. Vástyán Attila

 

 II. helyezés:   Kránitz Zsolt Gergő, Bartos Vince 

 

                        Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar 

 

                         Témavezetők: Dr. Babik Barna, Dr. Peták Ferenc, Dr. Tolnai József

 

 

 

Különdíj:         Tóth Fruzsina 

 

                        Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                         

 

Témavezető: Dr. Nemes Balázs

 

 

 

Magyar Sebész Társaság Kísérletes Sebészeti Szekciójának felajánlása:

 

                        Magda Lilla, Holányi Péter  

 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                     

 

Témavezetők: Dr. Kóbori László, Dr. Monostory Katalin

 

 

 

Szív- és érsebészet tagozat

 

 

 

  1. helyezés:   Yu Evelin 

 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                 

 

                         Témavezető: Dr. Szeberin Zoltán 

 

 II. helyezés:   Dr. Barabás János Imre 

 

             

Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar                                  

             

 

Témavezető: Dr. Hartyánszky István 

Különdíj:  

Csanádi Piroska Csenge 

             

Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar                        

             

 

Témavezetők: Dr. Hartyánszky István, Dr. Havasi Kálmán 

Különdíj: 

Barkóczi Alexandra, Kiss Dénes Zsolt 

             

Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar 

             

 

Témavezetők: Dr. Sipka Sándor, Dr. Csizmadia Péter

 

Magyar Szívsebészeti Társaság felajánlása:

 

                        Vértes Eszter 

 

                        Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar 

 

                        Témavezető: Dr. Daróczi László 

 

 

 

Medicina Könyvkiadó felajánlása:

 

                        Kerekes Ákos, Páll Áron, Tóth Andrea Noémi 

 

                         Marosvásárhelyi Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetem                        

 

            Témavezető: Dr. Kovács Judit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fogorvostudományok

 

 

 

Elméleti fogorvostudományok I. tagozat

 

 

 

  1. helyezés:   Choubine Kamal, Czumbel László Márk                    Semmelweis Egyetem, Fogorvostudományi Kar

 

                        Témavezetők: Dr. Farkasdi Sándor, Dr. Varga Gábor 

 

 II. helyezés:   Szakács Dóra Fanni

 

                        Debreceni Egyetem, Fogorvostudományi Kar

 

                        Témavezető: Dr. Boda Róbert

 

 

 

Különdíj:         Lovász Bálint Viktor

 

                        Pécsi Tudományegyetem, Fogorvostudományi Kar

 

                        Témavezető: Dr. Lempel Edina

 

 

 

Magyar Fogorvosok Egyesületének felajánlása:          

 

                        Kőhidai Zsófia

 

                        Semmelweis Egyetem, Fogorvostudományi Kar

 

                         Témavezetők: Dr. Láng Orsolya, Dr. Zelles Tivadar

 

 

 

Elméleti fogorvostudományok II. tagozat

 

 

 

  1. helyezés:   Bohács Judit

 

                        Debreceni Egyetem, Fogorvostudományi Kar

 

                         Témavezető: Dr. Kerényi Farkas

 

 II. helyezés:   Pethő Orsolya, Komarek Edit

 

                        Semmelweis Egyetem, Fogorvostudományi Kar

 

                         Témavezetők: Dr. Lohinai Zsolt, Dr. Vág János

 

 

 

III. helyezés:   Cser Annamária

 

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

                        Témavezetők: Dr. Frank Dorottya, Dr. Nagy Tamás

 

 

 

Különdíj:         Marton Viktória, Bóta Cynthia 

 

                        Semmelweis Egyetem, Fogorvostudományi Kar                                            

 

                         Témavezetők: Dr. Gerber Gábor, Dr. Csizmazia Dániel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Magyar Fogorvosok Egyesületének felajánlása:          

 

                        Dakó Alpár

 

                        Szegedi Tudományegyetem, Fogorvostudományi Kar                                   

 

                         Témavezetők: Dr. Lőrinczi Lilla, Dr. Mártha Ildikó Krisztina

 

 

 

 

 

Interdiszciplináris fogorvostudományok tagozat

 

 

 

  1. helyezés:   Szappanos Eszter

 

                        Pécsi Tudományegyetem, Fogorvostudományi Kar

 

                         Témavezetők: Dr. Tigyi Zoltán, Dr. Lempel Edina 

 

 II. helyezés:   Moldován Anna

 

                        Semmelweis Egyetem, Fogorvostudományi Kar

 

                        Témavezetők: Dr. Fábián Gábor, Dr. Ghidán Ágoston

 

 

 

Különdíj:         Hadházi Zsófia

 

                        Debreceni Egyetem, Fogorvostudományi Kar

 

                        Témavezető: Dr. Alberth Márta

 

 

 

Magyar Fogorvosok Egyesületének felajánlása:          

 

                        Dudás Csaba, Nagy Sándor, Tóth Evelyn

 

                         Marosvásárhelyi Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetem

 

                        Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem                                                

 

                        Témavezetők: Dr. Kerekes-Máthé Bernadette, Dr. Forgó Zoltán

 

 

 

Klinikai fogorvostudományok tagozat

 

 

 

  1. helyezés:   Sáry Tekla

 

                        Szegedi Tudományegyetem, Fogorvostudományi Kar

 

                        Témavezetők: Dr. Fráter Márk, Dr. Forster András 

 

 II. helyezés:   Heckenast Lilli

 

                        Semmelweis Egyetem, Fogorvostudományi Kar

 

                        Témavezető: Dr. Nemes Bálint 

 

 

 

Különdíj:         Meszarics Réka

 

                        Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

                        Témavezető: Dr. Lempel Edina 

 

 

 

 

 

 

 

Magyar Fogorvosok Egyesületének felajánlása:

 

                        Kalas Nándor

 

                        Debreceni Egyetem, Fogorvostudományi Kar

 

                        Témavezető: Dr. Hegedűs Csaba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Egészségtudományok

 

 

 

Ápolás és betegellátás tagozat

 

 

 

  1. helyezés:  Lukács Miklós 

 

Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar

 

Témavezető: Karamánné Dr. Pakai Annamária

 

 II. helyezés:  Pocsai Nikolett 

 

Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar

 

Témavezető: Horváthné Kívés Zsuzsanna

 

 

 

III. helyezés:  Németh Judit

 

Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar

 

Témavezetők: Szebeni Kovács Gyula, Karamánné Dr. Pakai Annamária

 

 

 

Különdíj - Magyar Ápolási Egyesület: 

 

Pusztai Dorina 

 

Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar

 

Témavezető: Fullér Noémi

 

 

 

Dietetika és táplálkozástudomány tagozat

 

 

 

  1. helyezés:  Bodor Zsanett 

 

Semmelweis Egyetem, Egészségtudományi Kar

 

Témavezető: Dr. Benedek Csilla, Dr. Dalmadi István

 

 II. helyezés:   Dakó Sarolta 

 

Semmelweis Egyetem, Egészségtudományi Kar

 

Témavezetők: Dr. Pálfi Erzsébet, Dr. Miheller Pál

 

 

 

III. helyezés:  Kovács Réka Erika 

 

Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar

 

Témavezető: Ungár Tamás Lászlóné Dr. Polyák Éva

 

 

 

Különdíj - Magyar Dietetikusok Országos Szövetsége: 

 

Dézsenyi Szilvia 

 

Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar

 

Témavezetők: Dr. Varjas Tímea, Gubicskóné Dr. Kisbenedek Andrea

 

 

 

 

 

Egészségügyi szervezés és menedzsment tagozat

 

 

 

  1. helyezés:  Nagy Hajnalka

 

Szent István Egyetem, Agrár- és Egészségtudományi Kar

 

Témavezető: Dr. Fodorné Vidó Renáta

 

 II. helyezés:  Egri Ágnes 

 

Debreceni Egyetem, Népegészségügyi Kar

 

Témavezető: Dr. Bíró Klára

 

 

 

III. helyezés: Orosz Andrea

 

Miskolci Egyetem, Egészségügyi Kar

 

Témavezetők: Dr. Lukács Andrea, Dr. Garamvölgyi Rita

 

 

 

Különdíj - Magyar Oxyologiai Társaság:

 

Molnár Ferenc 

 

Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar

 

Témavezetők: Dr. Sóti Ákos, Ferenczy Mónika

 

 

 

Epidemiológia tagozat

 

 

 

  1. helyezés:  Biernacky Tamás 

 

Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar 

 

Témavezető: Dr. Bencsik Krisztina

 

 II. helyezés:   Kapus Dorina Vanda 

 

Debreceni Egyetem, Népegészségügyi Kar

 

Témavezetők: Dr. Sándor János, Szőllősi Gergő József

 

 

 

III. helyezés: Nagy Brigitta, Skerlecz Petra 

 

Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar,  

 

Egészségtudományi Kar

 

Témavezető: Dr. Rákosy Zsuzsa

 

 

 

Különdíj - JOOLA Hungária Kft.:

 

Petridisz Anna Niké, Rozs Franciska, Vass Zsolt 

 

Semmelweis Egyetem, Egészségtudományi Kar

 

Témavezető: Dr. Kovács Éva

 

Fizioterápia tagozat

 

 

 

  1. helyezés:  Kerék Laura 

 

Debreceni Egyetem, Népegészségügyi Kar

 

Témavezetők: Mile Marianna, Dr. Cseri Julianna

 

 II. helyezés:   Tardi Péter 

 

Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar

 

Témavezetők: Dr. Hock Márta, Tóvári Anett

 

 

 

III. helyezés: Petró Zsófia 

 

Debreceni Egyetem, Népegészségügyi Kar

 

Témavezető: Bagi Ágnes

 

 

 

Különdíj - Magyar Gyógytornász-Fizioterapeuták Társasága:

 

Ruscsák Krisztina 

 

Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

Témavezető: Dr. Terebessy Tamás

 

 

 

Képalkotó diagnosztikai analitika tagozat

 

 

 

  1. helyezés:   Kedves András, Vecsera Tímea 

 

Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar

 

Témavezető: Dr. Kovács Árpád

 

 II. helyezés:   Szakter Réka 

 

Miskolci Egyetem, Egészségügyi Kar 

 

Témavezetők: Dr. Martos János

 

 

 

III. helyezés: Vajda Bettina 

 

Miskolci Egyetem, Egészségügyi Kar 

 

Témavezetők: Dr. Lombay Béla

 

 

 

Különdíj - Bayer Radiológia (Bayer Hungária Kft.) és a Zala Megyei Szent Rafael Kórház Radiológia Osztály Lélek Imre Alapítványa:

 

Kiss Krisztián 

 

Miskolci Egyetem, Egészségügyi Kar 

 

Témavezető: Dr. Lombay Béla

 

Primer prevenció tagozat

 

 

 

  1. helyezés:   Szilágyi Brigitta 

 

Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar

 

Témavezetők: Dr. Járomi Melinda, Makai Alexandra

 

 II. helyezés:   Földvári-Nagy Csenge, Földvári-Nagy Kincső Csepke 

 

Kutató Diákok Országos  Szövetsége

 

Témavezetők: Dr. Lenti Katalin, Dr. Módos Dezső

 

 

 

III. helyezés: Kubik Anna Zsófia 

 

Semmelweis Egyetem, Egészségtudományi Kar

 

Témavezető: Dr. Borka Péter

 

 

 

Különdíj – M. Profood Zrt.: 

 

Csiszár Beáta, Kozma Nóra 

 

Pécsi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

Témavezető: Dr. Szabados Eszter

 

 

 

Rehabilitáció tagozat

 

 

 

  1. helyezés:  Myburgh Jacobus Abraham 

 

Debreceni Egyetem, Népegészségügyi Kar

 

Témavezető: Dr. Némethné Dr. Gyurcsik Zsuzsanna

 

 II. helyezés:   Kasza Blanka Bernadett, Kiss Zsuzsanna Róza 

 

Szegedi Tudományegyetem, Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar

 

Témavezető: Dr. Domján Andrea

 

 

 

III. helyezés:  Lakatos Nikolett 

 

Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar

 

Témavezető: Bajsz Viktória

 

 

 

Különdíj – Magyar Egészségügyi Szakdolgozói Kamara:

 

Pallag Adrienn 

 

Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar

 

Témavezetők: Dr. Büki András, Dr. Járomi Melinda, Velényi Anita

 

 

 

Szekunder prevenció tagozat

 

 

 

  1. helyezés:  Erdős Réka, Petridisz Anna Niké, Rozs Franciska  Semmelweis Egyetem, Egészségtudományi Kar

 

Témavezető: Dr. Kovács Éva, Virág Anikó 

 

 II. helyezés:   Sándor Alexandra 

 

Debreceni Egyetem, Népegészségügyi Kar

 

Témavezető: Dr. Molnár Judit

 

 

 

III. helyezés: Simon Judit, Vecsey-Nagy Milán 

 

Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

Témavezetők: Dr. Szilveszter Bálint, Dr. Nemcsik János

 

 

 

Különdíj – Toshiba Medical – Canon Group Hungary: 

 

Gombos Zsuzsanna Orsolya

 

Semmelweis Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

Témavezetők: Dr. Sótonyi Péter, Dr. Tóth-Vajna Zsombor

 

 

 

Védőnői és primer prevenció tagozat

 

 

 

  1. helyezés:  Kenyhercz Flóra 

 

Debreceni Egyetem, Népegészségügyi Kar

 

Témavezető: Dr. Nagy Beáta Erika

 

 II. helyezés:   Róbert Marianna 

 

Debreceni Egyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

Témavezetők: Dr. Bíró Éva, Dr. Csörsz Ilona

 

 

 

III. helyezés:  Sándor Andrea 

 

Szegedi Tudományegyetem, Általános Orvostudományi Kar

 

Témavezetők: Dr. Pál Zoltán, Pappné Dr. Terhes Gabriella

 

 

 

Különdíj - Magyar Védőnők Egyesülete:

 

Nagy Rebeka 

 

Pécsi Tudományegyetem, Egészségtudományi Kar

 

Témavezető: Dr. Benkő Brigitta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gyógyszerésztudományok

 

 

 

Gyógyszerészi kémia, gyógyszeranalitika, farmakognózia I. tagozat

 

 

 

  1. helyezés és a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság felajánlása:                  

 

                        Mag Beáta Zsófia

 

                        Szegedi Tudományegyetem, Gyógyszerésztudományi Kar

 

                        Témavezetők: Dr. Martinek Tamás, Dr. Hegedüs Zsófia

 

 II. helyezés:   Szilvay András

 

                        Semmelweis Egyetem, Gyógyszerésztudományi Kar

 

                         Témavezetők: Dr. Mirzahosseini Arash, Dr. Noszál Béla

 

 

 

Különdíj:         Molnár Nikolett

 

                        Debreceni Egyetem, Gyógyszerésztudományi Kar

 

                         Témavezető: Dr. Herczeg Mihály 

 

 

 

Panarom felajánlás:  Kis Koppány

 

                        Szegedi Tudományegyetem, Gyógyszerésztudományi Kar

 

                        Témavezetők: Dr. Ötvös Sándor, Dr. Georgiádes Ádám

 

 

 

Gyógyszerészi kémia, gyógyszeranalitika, farmakognózia II. tagozat

 

 

 

  1. helyezés és a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság felajánlása:                  

 

                        Sátori Gréta 

 

                        Szegedi Tudományegyetem, Gyógyszerésztudományi Kar                            

 

                        Témavezető: Dr. Rédei Dóra 

 

 II. helyezés:   Ficsor Fanni 

 

                        Debreceni Egyetem, Gyógyszerésztudományi Kar                                         

 

                        Témavezető: Dr. Borbás Anikó 

 

 

 

Különdíj:          Jánoska Ádám 

 

                        Semmelweis Egyetem, Gyógyszerésztudományi Kar 

 

                        Témavezetők: Tóth Gergő, Noszál Béla

 

 

 

Panarom felajánlás:   

 

Horváth Adrienn 

 

                        Pécsi Tudományegyetem, Gyógyszerésztudományi Kar 

 

                        Témavezetők: Dr. Horváth Györgyi, Dr. Bencsik Tímea Gyógyszerhatástan, klinikai gyógyszerészet tagozat

 

 

 

  1. helyezés és a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság felajánlása:  

 

                        Takács Angéla

 

                        Semmelweis Egyetem, Gyógyszerésztudományi Kar

 

                         Témavezetők: Dr. Láng Orsolya, Dr. Lajkó Eszter

 

 II. helyezés:   Kulmány Ágnes Erika

 

                        Szegedi Tudományegyetem, Gyógyszerésztudományi Kar

 

                        Témavezetők: Dr. Minorics Renáta, Dr. Zupkó István 

 

 

 

Különdíj:         Tóth Anita

 

                        Debreceni Egyetem, Gyógyszerésztudományi Kar

 

                         Témavezetők: Dr. Oláh Gábor, Dr. Halmos Gábor 

 

 

 

Különdíj és Pécsi Pannon Patika felajánlása: 

 

                        Boda Gabriella

 

                        Pécsi Tudományegyetem, Gyógyszerésztudományi Kar

 

                         Témavezető: Dr. Poór Miklós

 

 

 

Gyógyszertechnológia, gyógyszerfelügyelet, minőségbiztosítás tagozat

 

 

 

  1. helyezés és a Magyar Gyógyszerésztudományi Társaság felajánlása:                  

 

                        Katona Bálint András 

 

                        Szegedi Tudományegyetem, Gyógyszerésztudományi Kar                            

 

                        Témavezetők: ifj. Dr. Regdon Géza, Dr. Kristó Katalin

 

 II. helyezés:   Malcsiner Petra, Vesztergombi Dániel 

 

                        Semmelweis Egyetem, Gyógyszerésztudományi Kar                                     

 

                         Témavezetők: Takácsné Dr. Novák Krisztina, Dr. Sinkó Bálint 

 

 

 

II. helyezés:  Bíró Tivadar 

 

                        Szegedi Tudományegyetem, Gyógyszerésztudományi Kar 

 

                        Témavezető: Dr. Aigner Zoltán

 

 

 

Különdíj és Pécsi Pannon Patika felajánlása:  

 

                        L. Kiss Eszter 

 

                        Szegedi Tudományegyetem, Gyógyszerésztudományi Kar                            

 

                        Témavezető: Dr. Budai-Szűcs Mária