University of Pécs

Faculty of Humanities

 

Részletes program - Orvosi és Egészségtudományi Szekció

Printer-friendly versionPDF változat

Orvosi Szekció programja

 

Orvos, fogorvos, gyógyszerész tagozatok programjának letöltése

 

Április 19. szerda

  I. előadó II. előadó III.előadó IV. előadó fszt. 3. sz. fszt. 5. sz. Dékáni Tanácsterem 4.em 401 4.em 403
8:30 Anatómia, morfológia I. sérletes kardiovaszkulári medicina Genetika, genomika I. Jelátvitel Gyógyszerészi kémia, gyógyszeranalitika, farmakognózia I.   Endokrinológia, metabolizmus Élettan, kórélettan I. Laboratóriumi medicina
10:30 Anatómia, morfológia II. Kardiovaszkuláris medicina i. Genetika, genomika II. Elektrofiziológia

Gyógyszerészi kémia, gyógyszeranalitika, farmakognózia II.

Gyógyszertechnológia, gyógyszerfelügyelet, minőségbiztosítás Szemészet Élettan, kórélettan II. Klinikai immunológia, reumatológia, bőrgyógyászat
12:30 Biokémia I. Kardiovaszkuláris medicina II. Farmakológia Neurológia Pulmonológia Infektológia Onkológia I. Élettan, kórélettan III. Patológia I.
14:30 Biokémia II. Kardiovaszkuláris medicina III. Kísérletes immunológia Kísérletes neurológia Gyógyszerhatástan, klinikai gyógyszerészet Biofizika Onkológia II. Élettan, kórélettan IV. Patológia II.
16:30 Fejlődésbiológia Kardiovaszkuláris medicina iv.       Bioinformatika, számítógépes modellezés Molekuláris- celluláris farmakológia és élettan Élettan, kórélettan V. Gyulladás
19:00 FOGADÁS - ROMHÁNYI GYÖRGY AULA

 

Április 20. csütörtök

  I. előadó II. előadó III.előadó IV. előadó fszt. 3. sz. fszt. 5. sz. Dékáni Tanácsterem
8:30 Kísérletes sebészet I. Kísérletes aneszteziológia és intenzív terápia Sejtbiológia, sejtélettan  

Gasztroenterológia I.

 Képalkotás, nukleáris diagnosztika I.

Fül- orr- gégészet,

fej-nyak sebészet 

10:30 Kísérletes sebészet II. Aneszteziológia, intenzív terápia Elméleti fogorvostudományok I. Klinikai fogorvostudományok II.

Gasztroenterológia II.

Képalkotás, nukleáris diagnosztika II. Urológia
12:30 Szív- és érsebészet   Molekuláris biológia   Gyerekgyógyászat Élettan, kórélettan VI. Szülészet- nőgyógyászat
14:30 Sebészet I. Kísérletes mikrobiológia I. Elméleti fogorvostudományok II. Interdiszciplináris fogorvostudományok     Ortopédia, traumatológia
16:30 Sebészet II. Kísérletes mikrobiológia II.   Pszichiátria       
19:00 ZSŰRIK TANÁCSKOZÁSA II. ELŐADÓ                    
19:30
20:00

 

Egészségtudományi Szekció programja

 

Az Egészségtudományi Szekció részletes programja az alábbi linkről letölthető