Pécsi Tudományegyetem

Országos Tudományos Diákköri Konferencia

 

AZ ORVOSI SZEKCIÓ PROGRAMJA

Nyomtatóbarát változatPDF változat

 

Orvos, fogorvos, gyógyszerész tagozatok programjának letöltése

ÁPRILIS 19. SZERDA

 

I. előadó

II.előadó

III. előadó

IV. előadó

fszt. 3.sz.

fszt. 5.sz.

Dékáni Tanácsterem

4.em. 401

4.em. 403

8:30

Anatómia morfológia I.

/Anatomy, morphology I./

Kardiovaszkuláris medicina I.

/Cardiovascular medicine I.

 

Genetika genomika I.

/Genetics, genomics I./

Jelátvitel

/Signal transduction/

Gyógyszerészi kémia, gyógyszeranalitika,

farma- kognózia I.

/Pharmaceutical chemistry, pharmaceutical analysis,

pharmacognosy I./

 

Endokrinológia, metabolizmus

/Endocrinology, metabolism/

Élettan, Kórélettan I.

/Physiology, pathophysiology I./

Laboratóriumi medicina

/Laboratory medicine/

10:30

Anatómia, morfológia II.

/Anatomy, morphology II./

Kardiovaszkuláris medicina II.

/Cardiovascular medicine II./

Genetika, genomika II.

/Genetics, genomics II./

Elektrofiziológia

/Electrophysiology/

Gyógyszerészi kémia, gyógyszer- analitika,

farma- kognózia II.

/Pharmaceutical chemistry, pharmaceutical analysis,

pharmacognosy II./

Gyógyszertechnológia,

gyógyszerfelügyelet, minőség biztosítás

/Pharmaceutical technology, supervision

and inspection in pharmacy, quality assurance /

Szemészet

/Op hthalmology/

Élettan, Kórélettan II.

/Physiology, pathophysiology II./

Klinikai immunológia, reumatológia, bőrgyászat

/Clinical immunology, rheumatology, dermatology/

12:30

Biokémia I.

/Biochemistry I./

Kardiovaszkuláris medicina III.

/Cardiovascular medicine III./

Farmakológia

/Pharmacology/

Neurológia

/Neurology/

Pulmonológia

/Pulmonology/

Infektológia

/Infectology/

Onkológia I.

/Oncology I./

Élettan, Kórélettan III.

/Physiology, pathophysiology III./

Patológia I.

/Pathology I. /

14:30

Biokémia II.

/Biochemistry II./

Kardiovaszkuláris medicina IV.

/Cardiovascular medicine IV./

Kísérletes immunológia

/Experimental immunology/

Kísérletes neurológia

/Experimental neurology/

Gyógyszerhatástan, klinikai gyógyszerészet

/Pharmacodynamics, clinical pharmacology/

Biofizika

/Biophysics/

Onkológia II.

/Oncology II./

Élettan, Kórélettan IV..

/Physiology, pathophysiology IV./

Patológia II.

/Pathology II./

16:30

Fejlődésbiológia

/Developmental biology/

Kardiovaszkuláris medicina V.

/Cardiovascular medicine V./

     

Bioinformatika, számítógépes modellezés

/Bioinformatics/

Molekuláris- celluláris farmakológia

és élettan

/Molecular-cellular pharmacology

and physiology/

Élettan, Kórélettan V.

/Physiology, pathophysiology V./

Gyulladás

/Inflammation/

19:00

FOGADÁS - ROMHÁNYI GYÖRGY AULA

 

 

 

ÁPRILIS 20. CSÜTÖRTÖK

 

I. előadó

II.előadó

III. előadó

IV. előadó

fszt. 3.sz.

fszt. 5.sz.

Dékáni Tanácsterem

8:30

Kísérletes sebészet I.

/Experimental surgery I./

Kísérletes aneszteziológia és intenzív terápia

/Experimental anesthesiology and intensive therapy/

Sejtbiológia, sejtélettan

/Cell biology and cell physiology/

 

Gasztroenterológia I.

/Gastroenterology I./

Képalkotás és nukleáris diagnosztika I.

/Imaging and nuclear diagnostics I./

Fül- Orr- Gégészet, Fej-Nyak sebészet

/Otorhinolaryngology, head and neck surgery/

10:30

Kísérletes sebészet II.

/Experimental surgery II./

Aneszteziológia, intenzív terápia

/Anesthesiology and intensive therapy/

Fogorvos-tudományok I.

/Dentistry I./

Interdiszciplináris fogorvostudományok

/Interdisciplinary dentistry research/

Gasztroenterológia II.

/Gastroenterology II./

Képalkotás és nukleáris diagnosztika II.

/Imaging and nuclear diagnostics II./

Urológia

/Urology/

12:30

Szív- és érsebészet

/Cardiac and vascular surgery/

 

Molekuláris biológia

/Molecular biology/

 

Gyermekgyógyászat

/Paediatrics/

Élettan, Kkórélettan IV

/Physiology, pathophysiology VI./

Szülészet, nőgyógyászat

/Gynaecology/

14:30

Sebészet I.

/Surgery I./

Kísérletes mikrobiológia I.

/Experimental microbiology I./

Klinikai fogorvostudományok /Clinical dentistry/

Elméleti fogorvostudományok II. /Dentistry II./

 

 

Ortopédia és traumatológia

/Orthopaedics, Traumatology/

16:30

Sebészet II.

/Surgery II./

Kísérletes mikrobiológia 2.

/Experimental microbiology II./

 

 

Pszichiátria

/Psychiatry/

 

 

 

 

19:00

ZSŰRIK TANÁCSKOZÁSA II. ELŐADÓ